17478.
387. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner Izidor. Kiadói félbőr kötés, Kner nyomtatott aláírásával, kis kopásnyomokkal.