Peternák Miklós (szerk.): F. I. L. M.. A magyar avant-garde film törtéenet és dokumentumai. Bp., 1991, Képzőművészeti Kiadó. Készült 3000 példányban. Kiadói papírkötés, borítón kisebb sérüléssel és töréssel.
Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Bp., 1920., Singer és Wolfner, 132+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
A XX. század magyar művészete. I. Konstruktív törekvések. A Művészettörténeti Intézet és a Műcsarnok kiállítása. 1957, Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Pap Gábor (szerk.): Zománc 2009, 2010. XXXV. Nemzetközi Zománcművészeti Alkotótelep Kecskemét, 2011. június 22-augusztus 2./XXXVI. Nemzetközi Zománcművészeti Alkotótelep Kecskemét, 2010. június 21-augusztus 1./Kiállítási katalógus H.n., é.n., k.n.. Színes képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Michel Katalin, Cathy Michel (1931-) szobrászművész katalógusai, plakátjai, meghívói, többek közt Lys Gallery, Hungarian artists in New York, 1964, eredeti borítékban, össz. 15 db, több dupla darabokkal