V. Ember Mária: Régi textíliák.A Magyar Nemzeti Múzeum kincsei. Bp., 1980, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Pohárnok Zoltán-Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóval.
Rippl-Rónai kiállítás. Magyar Nemzeti galéria és Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Tihany, 1968. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
1976 Barta Éva ékszertervező iparművész kiállítási katalógusa. A művész, Barta Éva (1916-1994) dedikációjával.+1965 Orosz János kiállítási katalógusa. Rajta a művész, Orosz János (1932-2019) aláírásával.
Papp Katalin, Tóth Ferenc Tibor (szerk.):
Távoli fények, közelítő színek. A régi japán művészet és a modern látásmód. Bp., 2007, Szombathelyi Képtár. 149 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált katalógus, többek közt Faragó Géza, Rippl-Rónai József, Kernstok Károly, Berény Róbert, Ámos Imre, Vajda Lajos, Korniss Dezső, Bak Imre műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.