Góra Béla-Forrai Sándor: Vasúti felépítmény I-III. köt. A vasúti technikumok számára. Bp., 1956, Műszaki. Átkötött félvászon-kötés. Megjelent 1230 és 1235 példányokban.
Ábragyűjtemény a HÉV villamosmozdony- és motorkocsivezetők kiképzésére és időszakos oktatására. Bp., 1968, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Papír kötésben.
Király Kálmán: A százéves magyar vasút. Különlenyomat a Budapest 1946 júliusi számából. (7. évf. 2. sz.) Budapest Könyvtára 2. Bp.,1946, Budapest Székefőváros Házinyomdája, 16 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Vonattal a föld körül. Felfedező körút a világ 30 legszebb vasútvonalán. Szerk.: Horváth Tibor, Lázár Márta. Fordította Fellegi Balázs, Gelléri Gábor, Kőfalvi Csilla. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban, szép állapotban.