Rudinai Molnár István: A fatenyésztés. Különös tekintettel a községi faiskolákra és befásításokra. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 10 sz. Hetedik, átnézet és bővített kiadás. Szövegközti ábrákkal. Kiadói papírkötés, foltos, de egyébként jó állapotban.
1927-1930 Vegyes kertészeti tétel, 4 db: Gyümölcsfák téli kezelése. Bp., Mezőgazdasági és Ipari Vegyszerek Kereskedelmi Rt., 4 sztl. lev. egy lapon szakadással.; Illés Lajos: Gyümölcsvédelem. Bp., Mezőgazdasági Rt., 16 p.; Ápolt gyümölcsösben - bő szüret. Mit tegyünk tehát? Bp., Újságüzem-ny., 8 p.; Útmutató. A gyümölcsös tavaszi és nyári védelmére. Bp., M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium, 8 p....
Czifray István szakács mester magyar nemzeti szakácskönyve, magyar gazda asszonyok szükségeihez alkalmaztatva. Pest, 1840. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
F. Kunert: Hampel's Gartenbuch für Jedermann. 5. kiadás. Berlin, 1920, Paul Parey. Hiányzó, szakadt lappal az elején, német nyelven. Kiadói félvászon kötésben.
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Gróf Teleky Sándor ajánlásával. Hatodik javított és bővített kiadás. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Korabeli reklámokkal, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, kopottas borítóval.