Méray Tibor: Nagy Imre élete és halála. München 1978. Újváry Griff kia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Meray-Tibor-Nagy-Imre-elete-es-halala-Munchen-1978-Ujvary-Griff-kiado-Egeszvaszon-kot~II2216054
2216054
15680
387
Books: History
Beschreibung: Méray Tibor: Nagy Imre élete és halála. München 1978. Újváry Griff kiadó. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban.
: kozár_edit