Weyers Taschenbuch der Kriegsflotten - X. Jahrgang 1909 München J. F. Lehmanns Verlag Egészvászon kötésben, kis szakadással / German Navy book, in full linen binding.with small damage
Eduardo Rózsa-Flores-Földi József: Meghaltunk, és mégis élünk. Igaz történetek a nemzetközi brigád harcosairól a balkáni háborúban. Pécs,[1999],Alexandra. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos.
Tábori Kornél: Háborus album. A világháboru történelme képekben. Bp. 1914-15. Pesti Napló (Jókai ny.) 240 p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.
"A katonai felsőoktatás reformja- 1993" Konferencián elhangzottak gyűjteménye. Hn., 1993, Honvédelmi Minisztérium Oktatási és Tudományos Főosztály. Papírkötésben, szép állapotban.
Földesi Ferenc: Erős hit - erős akarat. A Magyar Királyi Veszprém-jutasi Honvéd Altisztképző Intézet 1924-1944. Veszprémi Szemle Könyvek 3. Veszprém, 2010, Veszprémi Szemle Várostörténeti Közhasznú Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p.Egész vászonkötésben, kissé foltos állapotban, laza kötéssel.