15047.
387. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957., Bibliotheca. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés.