15128.
387. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
össz. 3 db régi, 1925-1937 körüli német nyelvű olasz útikönyv, 2 db Róma és 1 db Nápoly: Griebens Rom und Umgebung, kleine Ausgabe 1925 + Grieben Rom und Umgebung, mittlere Ausgabe 1937, több térkép melléklettel + Grieben Neapel und Umgebung, térképpel. KülönbözÅ‘ kiadások. Mindegyik kiadói papÃrkötésben, részben sérült gerinccel.