Supka Géza: A béke és a háború csodái. Bp., (1939.), Dante, 103 p.+35 t. Gazdag egész és kétoldalas fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó képtáblákkal. Ritka!
1987 Magyar Honvédelmi Szövetség Műegyetemi és Mezőgazdasági Repülők Klubja. Évkönyv 1987. 1986. nov. 1.-1987 okt 30. Összeáll.: Horti Kálmán. Papírkötés, a hátsó borítón belsején jegyzetekkel.
3 db mérnöki könyv és nyomtatvány: Ötszámjegyü szorszámi és szögmértani táblák. Összeállította: Lutter Nándor. 14. kiadás.Bp., 1892. Franklin, 142p. Korabeli félvászon-kötésben, sérült gerinccel, sérült kötéssel, ragasztott lapokkal. + 1924 A mérnökök országos földmérő és parcellázó szövetkezetének alapszabályai 20p. + Dr. Horváth Kálmán, Simon Károly: Négyjegyű logaritmustábla a gimnáziumok és lí...
Keusch József: Kérdések és feleletek a villamos gépekből. Bp, 1939, Vörösváry Sokszorosítóipar. Papírkötésben, kissé foltos, de egyébként jó állapotban.