Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2281996
387
75000
Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Női portré. Vörösréz, olaj, fatábla. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 53×40 cm
2282749
10001
387
Aknay János (1949-): Fiatal nő. Szitanyomat, merített papír, jelzett, számozott: 1/10. 54,5×38,5 cm 2275478
10002
387
2258301
10003
387
4800
Arató István (1922-2010): Női portré, 1977. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 33x24 cm
2316987
10004
387
Artner Margit (1954-): Az erdő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/100), 17x13 cm Üvegezett keretben. 2289313
10005
387
Aszalós István (?-): Szemek. Olaj, farost, jelzett, 29,5×39,5 cm 2289306
10006
387
Aszalós István (?-), 2 db mű: Vízparti táj. Olaj, ceruza, farost, jelzett, 18,5×25 és 20x30 cm 2316901
10007
387
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Margitszigeti forrásnál. Rézkarc, papír, jelzett 29,5×39 cm Üvegezett keretben. Lap szélén foltos.
2319006
10008
387
2319150
10009
387
Bak Imre (1939-): Nap-ember-arc (1977). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 34,5x29 cm. Lap alján kisebb törésnyommal. Bak Imre, Műcsarnok, 1977 mappából, mely egyéni kiállítása alkalmából jelent meg 700 példányban, mappa mellékelve. Mappából ezen felül a 8. sz., környezetalakítási munkák c. lap található meg, többi hiányzik. 2323234
10010
387
Bánfalvy Ákos (1943-): Napos utca. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Budavár Galéria címkéjével. Fa keretben, 60×80 cm 2323240
10011
387
Bánkuti Gertrúd (1948- ): Napraforgóim. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF