Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2032207
10079
387
Dunai Imre (1939-2004): 3 db karikatúra, tus, papír, 2 db jelzett, 17,5×17,5 cm-23×20 cm
2320211
10080
387
Egresi Zsuzsa (1954-): Tél. Színes rézkarc, papír, apró foltokkal. Jelzett. Számozott: 14/25. Üvegezett fa keretben, 17×10 cm 2287275
10081
387
Eigel István (1922-2000): Állatok farsangja. Akvarell, papír, jelzett. Jobb felső sarkában szakadással. Üvegezett keretben, 30×40 cm 2198171
10082
387
3400
Egyeki Aladár (?-): Faluszéle télen. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×48 cm
2197507
10083
387
Egyeki Aladár (?-): Tanya. Olaj, farost, fa keretben, 41,5×48 cm
2323494
10084
387
Élesdy István (1912-1987): Női arckép. Tus, papír, jelzett. 42x29,5 cm 2320155
10085
387
Élesdy István (1912-1987): Erdőszéle. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 29,5×20 cm 2323465
10086
387
Élesdy István (1912-1987): Női portré. Tus, papír, jelzett. 48x36 cm 2316722
10087
387
Élesdy István (1912-1987): Budai várnegyed. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. 29×39 cm 2323425
10088
387
Élesdy István (1912-1987), 2 db mű: Férfi portrék (1939 és 1949-ből). Szén, papír, jelzett. 32×25 és 43x34 cm 2321614
10089
387
Élesdy István (1912-1987): Mátyás templom. Színes rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett fa keretben, 23×17 cm 2207159
10090
387
14000
Ezüst György (1935-2017): Őszi hangulat. Olaj, farost ,jelzett. Fa keretben, 46×36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF