Élesdy István (1912-1987): Budai várnegyed. Rézkarc, papír, jelzett, p... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Elesdy-Istvan-1912-1987-Budai-varnegyed-Rezkarc-papir-jelzett-paszpartuban-29C39739-cm~II2316722
2316722
10087
387
Beschreibung: Élesdy István (1912-1987): Budai várnegyed. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. 29×39 cm
: karap_norbert