5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Katymári Krizsán Antal (1916-?): Balatoni horgászok. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal Kissé deformált farostlezzel. Fa keretben. 48x65 cm.