28 000 HUF
74,27 EUR, 80,00 USD
Olaszy Sándor (1902-?): Esztergomi utcarészlet a bazilikával. Olaj, fa, jelzett és datált (Olaszy S 956 Centenárium), fa keretben, 50×40 cm