Színes Elemér (1886-?): Olvasó hölgy. Pasztell, papír, jelzett. Díszes üvegezett fa keretben. 48x34 cm / Elemér Színes (1886-?): Reading lady. Pastell on paper, signed. Framed with glass. 48x34 cm.