36 000 HUF
95,49 EUR, 102,86 USD
Tamás Ervin (1922-1996): Hegyoldal. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 30,5×47,5 cm