Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2169873
10303
387
50000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2316106
10304
387
Végh jelzéssel: Kolozsvári kemence. Vegyes technika, papír, jelzett, jobb alsó sarkában kis gyűrődés, 21,5x30 cm 2316051
10305
387
50000
Olvashatatlan (... Dénes ?) jelzéssel, XIX. sz. festő munkája: Késő biedermeier férfi portré, 1856. Olaj, vászon, kisebb felületi sérülésekkel. Dekoratív fa keretben, 58×45 cm. 2220240
10306
387
48000
2323980
10307
387
1875-ös egészvászon borító, néhány grafikával: 1 db akvarell, 1 db kutya fej rajz, 1 db csendélet ceruzarajz, 20. sz eleje 2315904
10308
387
Jelzés nélkül: Enteriőr. Olaj, vászon. Fa keretben. 25x32,5 cm
2315971
10309
387
34000
Tölgyes (?) jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, dublírozott. Fa keretben, 55×68 cm.
2322295
10310
387
28000
Jelzés nélkül: Rákosi Mátyás portréja. Olaj, papír, kartonra kasírozva.Alsó fele hullámos, hátoldalán ázásfolttal, 70×80 cm
2316128
10311
387
Szocreál dekortervek, jelzéssel és jelzés nélkül, 16 db, vegyes technika, papír, 20×26 és 20×30 cm
2316211
10312
387
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően távol-keleti (kínai?) alkotó műve: Nővények. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28x31,5 cm 2316682
10313
387
14000
Azonosítatlan német vagy osztrák grafikus: Akt tanulmányok 7 db A/3 és nagyobb méretű rajz. Ceruza, akvarell, pasztell. Jelzettek.
2323272
10314
387
Olvashatatlan (Kibédy?) jelzéssel: Cigánylány. Olaj, vászon. Sérült fa keretben, 60×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF