10331.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Bleicher 1957 jelzéssel: Csendélet (Hummel / Goebel?) porcelán figurákkal. Olaj, vászon. Fa keretben. 35x55 cm