Gyarmathy jelzéssel: Portré. Olaj, papír, farostra kasírozva. Üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2000120/Gyarmathy-jelzessel-Portre-Olaj-papir-farostra-kasirozva-Uvegezett-keretben-32-5x24-5-cm~II2319790
2319790
10366
387
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Gyarmathy jelzéssel: Portré. Olaj, papír, farostra kasírozva. Üvegezett keretben. 32,5x24,5 cm
: pelikán_kristóf