10545.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
Jelzés nélkül: Róka és nyúl. Olaj, karton. Hátoldalán régi német nyelvű felirattal: "Eine Erinnerung an die Christbaumfeier (...) 1917", azaz karácsony emlékére. Díszes, antik fa keretben, 24×18 cm