10508.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Jelzés nélkül: Úton. Olaj, vászon, fa keretben, 23x29,5 cm