10509.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
19,89 EUR, 21,43 USD
Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, vászon. Jelzett és datált, díszes fa keretben, 42×36 cm