10465.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan (Belo...?) jelzéssel: Virágzás. Olaj, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 25x35 cm.