10469.
387. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Pásztork a tűz körül. Olaj, karton, kissé sérült (helyenként festékhiánnyal). Dekoratív historizáló stílusú fa keretben. 50x59,5 cm