Pirk János jelzéssel: Virágok közt. Olaj, vászon. 80x60 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2000120/Pirk-Janos-jelzessel-Viragok-kozt-Olaj-vaszon-80x60-cm~II2297512
2297512
10415
387
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Pirk János jelzéssel: Virágok közt. Olaj, vászon. 80x60 cm
: pelikán_kristóf