Juwelen Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2306397
19193
387
Jewellery
Ezüst (Ag) szűrő, jelzett, nyél alsó felén monogrammal, kopásokkal, h: 20,5 cm, nettó: 97 g 2318365
19194
387
Jewellery
Ezüst(Ag) töltőtoll, jelzett, eredeti tokjában, h: 14 cm, bruttó: 25,22 g 2319183
19195
387
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű kaviárlapát. Jelzett. 21 cm 2315226
19196
387
36000
Jewellery
XIX. sz. ezüst (Ag) evőeszközök, benne egy antik bécsi ezüst kanál is 1860. Jelzett, mesterjegyesek, vegyes állapotban össz nettó 282 g 2319178
19197
387
Jewellery
4 + 3 db ezüst nyelű kés. Jelzettek. 19 cm, 21 cm 2319158
19198
387
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyelű villa készlet, 6 személyes,jelzett.23,5 cm 2319152
19199
387
Jewellery
V. Mayer's Sőhne ezüst (Ag.) nyelű 6 személyes süteményes villa és kés készlet, jelzett. egyik késnek csak a nyele van meg. 19 cm, 21 cm. Késnyél 12 g 2318642
19200
387
130000
Jewellery
2319168
19201
387
30000
Jewellery
2316676
19202
387
30000
Jewellery
Ezüst (Ag) só-bors tartó, ezüst fedelekkel, metszett ólomkristály betéttel, jelzett (Bachruch A Succ), az üvegbetét karcos, 15,5x12,5x6 cm, fedők: d: 6 cm, üveg betétek: 7x6 cm, nettó súlya üvegbetétek nélkül: 208 gr. 2302186
19203
387
280000
Jewellery
XX. sz eleje: Paar János 12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz (kanál, villa) készlet. 24 darabos. Mesterjegyes, jelzett szép állapotban. Nettó 1618 g, 21 cm, 22 cm / Silver cuttlery set for 12 person. 2266634
19204
387
440000
Jewellery
Arany(Au) 18K fonott karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 30,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF