Rahmen Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2317310
12084
387
Frames
Dekoratív réz képkeret, réz hátlappal. Külső méret 14x22 cm Képméret: 9x14,5 cm 2300373
12085
387
Frames
5 db aranyozott/festett fa képkeret, egyikben kép is van, 9,5x15 cm és 29x38 cm közötti belső méretekben 2285630
12086
387
Frames
Kissé sérült fa képkeret, belső méret: 36,4×29,8 cm
2303978
12087
387
8500
Frames
Dekoratív tömör fa képkeret, apró sérülésektől eltekintve jó állapotban, 64,5x94,5 cm
2321720
12088
387
Frames
2 db régi, kissé sérült üvegezett fa képkeret fotóval, hátoldalán 1930-35 körüli képkeretező címkéjével. Belső méret: 39,5x29,5 cm 2318664
12089
387
Frames
Aranyozott fa képkeret tű gobelinnel, üvegezett, paszpartuban, belső méret: 17x24,5 cm, külső méret: 20x27,5 cm 2319896
12090
387
Frames
Dekoratív fa keretben nyomat. Belső méret: 35x28,5 cm 2320336
12091
387
Frames
Üvegezett, régi fa keretben kissé erotikus selyemkép. Belső méret: 31,5x25 cm 2317412
12092
387
Frames
Egy banánosládányi képkeret + üveglap + 1 fém dombormű. Benne egy kisméretű réz keret is is. 2317207
12093
387
Frames
cca 1900 Festett fa, japán képkeret, színezett japán fotóval, repedésekkel, hibákkal. Külső méret 37x31 cm 2317215
12094
387
Frames
Nagy méretű aranyozott fa képkeret selyem gobelinnel. Keret belső mérete. 40x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF