Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 25
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2318627
11429
387
Sculptures, statuettes, plaques
Női akt, műgyanta figura, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2158875
11430
387
2248001
11431
387
140000
2203009
11432
387
60000
Kő Pál (1941-2020) - Iskolás lány. Festett akril. Jelzett, kis kopásokkal. m: 41,5 cm / Schoolgirl. Painted acryl. 41,5 cm 2324219
11433
387
30000
Mikus Sándor (1903-1982) Anya gyermekével. Terrakotta szobor, jelzett, hibátlan. m: 36 cm
2266439
11434
387
30000
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975): Lord Rothermere 1928, bronzozott fém, jelzett, talapzaton, kopásokkal, m: 19 cm 2306297
11435
387
55000
Józsa Lajos (1944-): Kánkán. Bronz, márvány talapzaton. Jelzés nélkül. 17 cm
2215592
11436
387
Kiss László (1949-): Férfi akt. Terrakotta, jelzett (Kiss László), javított kezekkel, m: 25 cm
2225073
11437
387
Kiss László (1949-): Női akt. Terrakotta, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 33 cm 2316687
11438
387
Zajácz Tamás (1952-): Téli ágak. Valódi bőr falikép, jelzés nélkül, 25x17 cm, Keretben.
2306400
11439
387
70000
Matéka Sándor (1890-1971): Szent István. 1038-1938. Bronz plasztika. Jelzett. 26x19 cm
2185838
11440
387
24000
Veszprémi Imre (1932-): Tihany. Bronz falikép, jelzett, 29,5×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF