Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 33
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2319745
31409
387
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1980. "A Magyar Népköztársaság Űrhajósa" aranyozott, műgyantás jelvény, címer rátét színezés nélkül (26x60mm) T:1 2259510
31410
387
Numismatik
1981. "Állatforgalom - Húsipar - Törzsgárda" műgyantás, aranyozott fém kitűző, eredeti adományozói levéllel (21x20mm) T:1
2165454
31411
387
600
Numismatik
2306370
31412
387
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, miniatűrrel, kissé kopott eredeti tokban T:1-
NMK 599. 2261323
31413
387
Numismatik
1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-
2324174
31414
387
Numismatik
DN "Kiváló Véradó" ezüst fokozat miniatűrrel, dísztokban (~40mm) T:1- 2320126
31415
387
Numismatik
Ausztria DN "Osztrák Vörös Kereszt - Ezüst véradó szolgálati érem" ezüstözött, részben műgyantás kitüntetés, mellszalaggal, miniatűrrel eredeti "Österreichisches Rotes Kreuz" adományozói dobozban T:1-
2322663
31416
387
Numismatik
3db-os vegyes jelvény tétel: DN "Honvédelemért" aranyozott, zománcozott jelvény d: 30mm + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott Br kitüntetések mellszalagon d: 35 mm + 1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem, mellszalag nélkül T:1,2 2323606
31417
387
Numismatik
22db-os jelvénytétel, közte 1938. "Eucharisztikus Világkongresszus Budapest" zománcozott Br jelvény T:1--3
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF