Gläser Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2261338
11315
387
Glass-objects
Cristal Nancy France üveg bonbonos doboz, kopásnyomokkal, d: 13 cm 2306649
11316
387
Glass-objects
Színes régi üvegnehezék réz talpon, m: 15,5 cm 2306746
11317
387
Glass-objects
Opaline Florence olasz üveg kancsó, matricával jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm
2277670
11318
387
Glass-objects
Christian Lacroix jelzéssel zöld üveg pohár, hámozott, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2285895
11319
387
15000
Glass-objects
XIX. sz. Dísz kehely, váza. Aranyozott mitológiai jelenettel. Formába öntött, kézzel festett, kopásokkal. m: 19,5 cm 2192631
11320
387
11000
Glass-objects
Antik "szemes" pohár. Kézzel festett, kopásokkal. 10,5 cm / Antique glass "with eyes", hand painted, slightly worn. 10,5 cm 2192567
11321
387
11000
Glass-objects
Antik üveg pohár, Kézzel festett, színezett, vésett. Hibátlan. m: 12 cm / Antique hand painted glass 2192636
11322
387
11000
Glass-objects
Antik emlék pohár. Több rétegű, hámozott, kézzel festett, kopásokkal. 11 cm / Antiue commemorative glass. Hand painted, slightly worn. 11 cm 2318290
11323
387
Glass-objects
Kosta Boda svéd üveg jegesmedve, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2318219
11324
387
Glass-objects
Orrefors jelzéssel kék üveg váza, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 2318204
11325
387
Glass-objects
Daum Nany jelzéssel üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2317779
11326
387
22000
Glass-objects
Barovier&Toso jelzéssel buborékos üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF