Mickey egér kerámia figura, jelzett, lepattanásokkal, kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~5/Mickey-eger-keramia-figura-jelzett-lepattanasokkal-kopasnyomokkal-m-10-cm~II2321265
2321265
11044
387
Art-ceramics
Beschreibung: Mickey egér kerámia figura, jelzett, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 10 cm
: nagy_andras