11313. 387. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Haas & Czjczek reggeliző készlet mokás csészével. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert