11311. 387. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Haas & Czjczek reggeliző készlet teás csészével. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert