11178. 387. Gelaufene Fernauktion Porzellan
12 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopással, m: 30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras