11242. 387. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Porcelán oroszlán, kézzel festett, formaszámmal jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 22,5 cm, m: 12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert