11248. 387. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Rosenthal virágmintás porcelán mokkás csésze, csészealjjal, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras