11289. 387. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 200 HUF
15
0 HUF
W&A Bertram porcelán kisfiú esernyővel és virággal, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert