11295. 387. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
XIX. sz. Angol fajansz kézmosó, vízöntő edény. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, hajszálrepedéssel. Jelzés nélkül 27x25x24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert