17467.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Abonyi Árpád: Miklós vitéz. Világverő Mátyás király első ágyuhőse. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói javított gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, javított kötéssel.