Édouard Sauvage: Les Locomotives au début du XXe siécle. Paris, 1893. Ch. Dunod. Rengeteg képpel, elvált , sérült papírkötésben / In damaged paper binding 148p.
1938 VOGE Vasutasok Zsebkönyve 1943 évre. Szerk.: Dr. Bezőky József. Bp., A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 319 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban
Koltai Györgyné: A vasút története. Megy a gőzös.... Olvasókönyv. Bp, 1994, Navitas Kft. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
A vasúti tisztképzés száz éve. 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.