15784. 388. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
2 000 HUF
0 HUF
Carnegie, Rockefeller, Morgan, Astor, Hearst, Vanderbilt, Pulitzer, Barnum. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala. Kiadói egészvászon kötés, sérült kötés, viseltes állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf