Bolgár tanulmányok III. Szerk.: Dankó Imre. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 37. sz. Debrecen, 1980., (Alföldi-ny.), 123 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Az egyik szerző, Fodor István (1943-) régész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
Anonymus: Gesta Hungarorum. Béla király jegyzőjének könyve a magyarok cselekedeteiről. Hasonmás kiadás. Bp., 1975. Magyar Helikon. Kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
Walther Hofer (szerk.): Der Nationalsozialismus. Dokumente 1933-1945. Frankfurt, 1999, Fischer. 46. kiadás. Német nyelven Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
Szamos Rudolf: Vérző város. Napló, Budapest 1956. Veszprém, 2002, Viza Kft. A szerző, Szamos Rudolf (1929-2009) magyar író által dedikált! Borító és szövegközti grafika: Veszeli Lajos. Kiadói papírkötésben.