Fülep Lajos és Kner Imre levelezése. Szerk.: Erdész Ádám. Gyula, 1990, Művelődési és közoktatási Minisztérium. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
Orvosok, orvosegyetemi fiatalok, mentősök a magyar forradalomban. Történet töredékek 1956-1996. Szerk.: Prágay Dezső. Essen, 1998, A szerzők kiadása. Papírkötésben , jó állapotban.
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
Dokumentumok gróf Batthyány Kázmér közéleti tevékenységéről. Tanulmányok és források Baranya megye történetéből 14. Pécs, 2006, a Baranya Megyei Levéltár kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Bodó László: Knezich Károly honvéd tábornok. Studia Agriensia 19. Eger, 1998, a Heves Megyei Múzeumi Szervezet és a Dobó István Vármúzeum kiadása. Papírkötésben, jó állapotban.
Kósa László: A Magyar Néprajzi Társaság története. 1889-1989. A Magyar Néprajzi Társaság százéves története. A Magyar Néprajzi Társaság Könyvtára 7. Bp, 1989, a Magyar Néprajzi Társaság és a Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadása. Papírkötésben, kissé kopott de egyébként jó állapotban.