Héber nyelvkönyv kezdőknek. I. rész. A mai Izrael nyelve kezdőknek. I. rész. Összeáll.: Raj Tamás. Bp., én., Makkabi. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
1939-1945. We have not forgotten=Nous n'avons pas oublié.= Wir haben es nicht vergessen. Warszawa, 1962, Polonia Publishing House. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Rudolf Kommoss: Juden hinter Stalin. Die Jüdische Vormachtstellung in der Sowjetunion, auf Grund amtlicher Sowjetquellen dargestellt. Bremen, 1989, Faksimile-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Reprint. Kiadói papírkötés.
2 db imakönyv - Weisz Gábor: Rachel, imák zsidó nők számára. Bp., Schwarz Ignác. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Dr. Kiss Arnold: Noémi. Imádságok zsidó lányok számára. Bp., 1916, Schlesinger. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
Frank Sándor: Halljad Izrael! Igetanulmányok, könyvismertetés, helyszíni beszámolók. Sajószentpéter, 1996, Magánkiadás. Kiadói papírkötés, címlap és az első két lap foltos.