15043.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Szakály Ferenc: Sziget mezováros (Somogy megye) lakosságának "connumerátiója" 1551-ben. (Adalékok XVI. századi mezovárosaink demográfiai és társadalmi képéhez.). H.n., é.n., k.n.. Eredetileg megjelent a Történeti Statisztikai Évkönyv 1967-1968. Bp. 1970. 61-133. Félvászonkötés.