Dr. Kováts Dániel: Sátoraljaújhely, a 725 éves város. Bp, 1986, Sátoraljaújhely Városi Tanácsának kiadása. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban, szép állapotban.
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Sághy Gyula: Bölcsőtől a sírig. I. köt. (Gyomaendrőd.) Gyomaendrőd, 2007, Városi Önkormányzat Gyomaendrőd. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Florianától Csákvárig. A Vértes fővárosának története napjainkig. Szerk.: Katonáné dr. Venguszt Beatrix-Szmolkáné Bene Ibolya. Csákvár,[2014],Csákvár Város Önkormányzata. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979., Panoráma. Biczó Tamás térkepeivel és rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Jankó János: Kalotaszeg magyar népe. Néprajzi tanulmány. Reprint. Series Historica Ethnographiae 6. A Néprajzi Múzeum tudománytörténeti kiadványsorozat 6. Bp, 1993, a Néprajzi Múzeum kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.