Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Falka vadászat III. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány A/E 2. számozással. Lap bal alsó sarka foltos. Üvegezett fa keretben. 33×54 cm