9 000 HUF
23,87 EUR, 25,71 USD
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Solymászat. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány A/E 6. számozással. Lap bal alsó sarka foltos. Üvegezett fa keretben. 48×41 cm