10417.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Jelzés nélkül: New York City látképe. Olaj, vászon. 50x60 cm